Zlewak do oleju na beczkę - RESSER: Wyposażenie warsztatów samochodowych
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). "POLITYKA PRYWATNOŚCI"


Nowy Zlewak do oleju na beczkę Zobacz większe

Zlewak do oleju na beczkę

08-1014

Nowy produkt

Zlewarka do oleju samochodowego umożliwia nam obsługę wymiany nie tylko oleju ale wszelkich innych płynów samochodowych. Bardzo prosta i funkcjonalna budowa pozwala na sprawną i szybką wymianę. Umożliwia zlewanie płynów bezpośrednio do podstawionego pojemnika( np. beczki)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

408,40 zł brutto

Więcej informacji

Zlewarka do oleju samochodowego umożliwia nam obsługę wymiany nie tylko oleju ale wszelkich innych płynów samochodowych. Bardzo prosta i funkcjonalna budowa pozwala na sprawną i szybką wymianę.Umożliwia zlewanie płynów bezpośrednio do podstawionego pojemnika( np. beczki)

Wyposażona w miskę której wysokość położenia możemy swobodnie regulować.Poniżej mocowania miski znajduje się zawór blokujący przepływ oleju.Miskę możemy obracać dookoła czyli 360 stopni bez obaw o przecieki oleju.4 kółka w tym 2 skrętne zamocowane na podstawie wózka pozwala na bardzo mobilną pracę.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku