Tester wtryskiwaczy Common Rail - RESSER: Wyposażenie warsztatów samochodowych
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). "POLITYKA PRYWATNOŚCI"


Nowy Zestaw do napełniania oleju w skrzyni biegów 3 litry Zobacz większe

Tester wtryskiwaczy Common Rail

07-0452

Nowy produkt

Przyrząd przeznaczony jest do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla maksymalnie 6-cio cylindrowych, wyposażonych w system zasilania paliwem Common Rail.

Więcej szczegółów

126,91 zł brutto

Więcej informacji

Przyrząd przeznaczony jest do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla maksymalnie 6-cio cylindrowych, wyposażonych w system zasilania paliwem Common Rail. Pozwala na łatwą i szybką diagnozę wtryskiwaczy na podstawie pomiaru ilości paliwa odprowadzanego na przelewie wtryskiwaczy.Dzięki temu w łatwy sposób można stwierdzić ewentualne uszkodzenia, zabrudzenia czy nieszczelności wtryskiwaczy.Diagnostyka polega na podłączeniu próbników lub listwy probierczej, za pomocą odpowiednich adapterów do przewodów przelewowych wtryskiwaczy oraz porównaniu ilości paliwa podawanego przez poszczególne wtryskiwacze.Podawanie większej lub mniejszej dawki paliwa przez którykolwiek wtryskiwacz oznacza jego wadę.Może być używany podczas rozruchu silnika lub podczas jego pracy jednocześnie na 6 cylindrach.

Zestaw zawiera:

Denso C3, Denso C1, Delphi, Siemens C3
Przystosowane do silników 6- cio cylindrowych
6 próbników podłączonych do pompy
6 sztuk adaptorów do pomp Bosch, Siemens, Denso i Delhi.

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku