Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). "POLITYKA PRYWATNOŚCI"


SZCZYPCE DO OPASEK ZACISKOWYCH 9 elementów

07-1174

Nowy produkt

Szczypce do opasek z obrotowymi szczękami-szczypce pasują do większości rodzajów sprężystych opasek zaciskowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

167,86 zł brutto

Więcej informacji

∙ Szczypce do opasek z obrotowymi szczękami-szczypce pasują do większości rodzajów sprężystych opasek zaciskowych, obrotowe szczęki ponacinane w celu dobrego trzymania dużych i małych zacisków pod dowolnym kątem. Blokada zapadkowa umożliwiająca przytrzymanie szczęk w 5 różnych pozycjach. Blokada pozwala na bezpieczne trzymanie naprężonej opaski.
 
∙ Szczypce do opasek zaciskowych z linką-pozwalają zdejmować opaski zaciskowe i blokować ją w pozycji otwartej. Precyzyjny zacisk na końcu giętkiej linki umożliwia dojście do trudno dostępnych miejsc. Umożliwiają zdejmowanie plastikowych i metalowych samozaciskowych opasek w zakresie od 18-54mm. Jak poprzednie te również posiadają blokadę opasek.
 
∙ Wygięte szczypce do wąskich opasek zaciskowych-umożliwiają zakładanie oraz zdejmowanie opasek w trudno dostępnych miejscach. Wygięte szczęki oraz obracające się końcówki pozwalają chwycić opaskę pod różnym jej kątem zamocowania. Również posiadają blokadę opaski co czyni pracę bezpieczną.
 
∙ Szczypce typu CLIC I CLIC-R- stosowane są do opasek wielokrotnego użytku w celu poluzowania a następnie ponownego zaciśnięcia.
 
∙ Szczypce do opasek z obrotowymi ponacinanymi szczękami.
 
∙ Szczypce do wąskich opasek-bardzo przydatne w przypadku małych i wąskich opasek.
 
∙ Szczypce-ściągacz doskonale nadają się do zdejmowania plastikowych, gumowych itp. przewodów. Posiadają zakres od 4-12,5mm

∙ Hak wspomagający

∙ Wkrętak

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku